Apdailos medžiagų salonas STOUN

Pasirinkdami natūralų skalūną jūs gaunate geriausią stogo dangą ir apdailos medžiagą: Ilgaamžę, aukštos kokybės, ekologišką ir estetiškai tenkinančią. Tačiau ar visos skalūno plokštelės yra vienodos? Kaip pasirinkti geriausios kokybės gaminį?

Kas yra Ispaniškas skalūnas?

 

Ispaniškas skalūnas – tai susisluoksniavęs, natūralus akmuo, susidaręs iš nuosėdų per milijonus metų. Jis susideda daugiausia iš: kvarco, sericito, ir chlorito mineralų grupės. Priešingai, nei Jungtinėje Karalystėje, kurioje galima rasti daugiau skalūno spalvų viariacijų, Ispaniškas skalūnas įprastai būna juodas arba pilkas.

Ispaniško skalūno litotipas yra B1, kuris pagal IRSC ( Tarptautinė skalūno stogų klasifikacija ) apibendrina autentišką juodą/pilką, nuosėdinį, vienalytį skalūną, kuris yra atskeliamas kokybiškomis plonomis plokštelėmis.

Skalūnas turi ilgą istoriją, kaip fasado apdailos ir stogo dangos medžiaga. Skalūno tvarumas ir ilgaamžiškumas lanksčias panaudojimo galimybes fasadui ir stogui.

Šiomis dienomis didžioji dalis skalūno Anglijoje, naudojamo aukštos klasės projektams, istorinių ir tradicinių namų apdailai, yra Ispaniškos kilmės.

Visas apdailos medžiagas galite rasti: https://www.skalunas.lt/

Hidroizoliacijos, geosintetikos bei kitus gaminius galite rasti: 

Pagrindinis

https://www.hidroizoliacija24.lt/


Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *