ابدومینوپلاستی اصفهان، پروتز سینه اصفهان، لیپوماتیک اصفهان

ابدومینوپلاستی اصفهان روشی است که با برداشتن چربی و پوست اضافی و سفت کردن عضلات دیواره شکم، شکم شما را صاف می کند … ابدومینوپلاستی اصفهان (Abdominoplasty) یا تومی تاک یک جراحی بزرگ است که پوست و چربی اضافی شکم را از بین می برد. این جراحی همچنین عضلات را سفت می کند. این جراحی می تواند برای زنانی که بارداریهای زیادی داشته اند، یا هر کسی که وزن زیادی از دست داده است مناسب باشد.

لیپوماتیک اصفهان یکی از کلینیک های زیبایی اندام در اصفهان است که با نیرو مجرب و دستگاه های تخصصی به مشتریان خود خدمات میدهد  لیپوماتیک (Lipomatic) به معنای لاغری، پر کردن و تغییر شکل نواحی خاصی از بدن با حذف رسوبات اضافی چربی یا انتقال به نواحی مورد نظر است. انواع مختلفی از تکنیک ها با هدف لیپو سکوپیت وجود دارد.

زنان در سراسر جهان ممکن است به دلایل مختلف به دنبال راه حلی برای بزرگ کردن سینه خود باشند. در حال حاضر راه حل اصلی برای بزرگ کردن سینه ها و بازگرداندن حجم از دست رفته آن، پروتز سینه اصفهان است.

کلینیک جراحی زیبایی اصفهان با کادری با تجربه و حرفه ای پروتز سینه را برای زیبا جویان عزیز با جدیدترین متد روز دنیا، استفاده از دستگاه ها و ابزارهای به روز انجام میدهد.

 


Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *